O nas

Future Expo Design powstał z myślą o wykorzystaniu ekologicznych i biodegradowalnych materiałów w marketingu wystawienniczym.
Długo pracowaliśmy nad konceptem niebanalnych stoisk targowych oraz zabudów w całości zaprojektowanych i wykonanych z materiałów przyjaznych środowisku.

Konstrukcyjna płyta kartonowa to materiał pozwalający nam na tworzenie innowacyjnych stoisk targowych, wyposażenia wnętrz, designerskich lekkich ekspozycji, dużych elementów przestrzennych jak i systemów komunikacji wizualnej.

Konstrukcyjna płyta kartonowa jest wykonana z grubej tektury o unikalnej strukturze komórek uformowanych w kilku warstwach, co czyni ją niezwykle wytrzymałą i idealną do tworzenia samonośnych konstrukcji. Jest w 100% wykonana z tektury dlatego jest w pełni biodegradowalna i podlega recyklingowi jak papier. Jest ognio i wodoodporna – dzięki tym cechom spełnia normy wymogów największych wydarzeń targowych w Europie i na świecie.
Natomiast łatwość obróbki, cięcia, formowania oraz zadruku pozwala na kreowanie śmiałych pomysłów i wdrażania oryginalnych produktów.

W swojej ofercie mamy stoiska w całości wykonane z konstrukcyjnej płyty kartonowej jak również standardowe rozwiązania oparte o klasyczne materiały i technologie wykorzystywane dotychczas
w zabudowach targowych. Nasze propozycje zawsze podążają za indywidualnymi potrzebami i Państwa wyobraźnią. Dlatego też podczas prac projektowych bawimy się architekturą, kształtem, kolorem, ergonomią, funkcjonalnością i zawsze tworzymy projekty „ szyte na miarę”, zarówno dla wnętrz komercyjnych jak i dla stoisk.
Ten kierunek naszej działalności – realizacja wymarzonych konceptów naszych klientów, przy współpracy z artystami, architektami, projektantami daje nam szczególną satysfakcję, a efekty są często designerskim wydarzeniem.